Av. Canberk ŞEN

Av. Canberk Şen 2017 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Aynı yıl Ankara Barosu Avukatlık Stajına başlayan Şen, stajını tamamlamasının akabinde Akkaya Avukatlık Bürosunda avukat olarak görev yapmış ve 2020 yılında ŞEN HUKUK BÜROSUNU kurarak profesyonel alanda çalışmalarına başlamıştır. 2020 yılında kurulan Şen Hukuk Bürosu 2022 yılında büyüyerek ve kurumsallaşarak Lex Consul Hukuk ve Danışmanlık ismini almıştır. Av. Canberk Şen iş hayatının yanında eğitimine devam etmekte olup “Hukuki Yönleri İle Paya Dayalı Kitle Fonlaması” isimli tez çalışması oy birliği ile kabul edilmiş ve Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Özel Hukuk alanında tezli yüksek lisansını başarıyla tamamlamıştır. Av. Canberk Şen, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Özel Hukuk alanında doktora eğitimine devam etmektedir.

Şen, dava ve uyuşmazlık çözümü, ticaret hukuku, şirketler hukuku, iş, aile, icra, ceza, sağlık, bilişim, vergi ve idare hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup aynı zamanda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Av. Canberk Şen ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.